Cengiz Ünder

Cengiz Ünder İle İlgili Şok Gelişme… Ya Tottenham Ya Milan

İtalya Serie A’da Roma forması giyen Cengiz Ünder’in Jose Mourinho tarafından çalıştırılan Tottenham ya da Milan tarafından istendiği İtalyan basınında yer aldı.

İtalya basınında yer alan haberlere göre İtalya Serie A’da Roma forması giyen Cengiz Ünder’in satılacağı konuşuluyor. Roma, maddi kazanç sağlaması ve teklifleri kaçırmaması için Cengiz Ünder’in satılması konusunda istekli olduğu belirtildi. Cengiz Ünder’in Jose Mourinho tarafından çalıştırılan Tottenham ve Milan tarafından istendiği söylendi. 22 yaşındaki Cengiz Ünder’in ilerleyen günlerde hangi takımlarda yer alacağı merak konusu haline geldi.

Ya Tottenham Ya Milan

Genç futbolcu Cengiz Ünder’in hem Tottenham hem Milan tarafından istenmesi akılları karıştırdı. Cengiz Ünder’in Milan için en ciddi adaylardan biri olduğu söylendi. Milan’ın devre arasında da başarılı futbolcuya talip olması, Milan’a gitme ihtimalini güçlendirdi.

Mourinho’dan Ünder’i Takıma Almak Konusunda Israrlı

Mourinho, Cengiz Ünder’i takımına alma konusunda son derece kararlı ve niyetini belli ediyor. Yayınlanan haberlere göre Mourinho’nun yazdığı raporda genç oyuncu için 35 milyon euroya kadar çıkabileceğinin altı çizildi.

Ünder De İstekli

İtalya Serie A’da Roma forması giyen Cengiz Ünder de Premier Lig’e gitme konusunda son derece hevesli. Cengiz Ünder Roma’da bu sezon toplam 18 resmi maçta forma giydi. Başarılı oyuncu katıldığı maçlarda 2 gole imza attı. Transferi gerçekleştiğinde Ünder’in performansının artması bekleniyor.

Tek Hedefim Profesyonel Futbolcu Olmak

Cengiz Ünder, Roma’da forma giymesi ile ilgili daha önce ”Lionel Messi’yi her zaman beğenmişimdir. 15 yaşımdan sonra Messi’yi bir futbolcu gözüyle izlemeye başladım. David Villa ve David Silva’yı da çok beğeniyorum. Ama Messi, diğer herkesten farklı. Kimse onun yanına yaklaşamaz. Tek bir hedefim vardı. O da profesyonel futbolcu olmak. Diğer hiçbir şeyi düşünmedim. Kariyerimde çalıştığım tüm koçlar, benim gelişmemde yardımcı oldu. Onlar olmasaydı şu an olduğum bir oyuncu olamazdım. Hala genç bir oyuncuyum. Daha iyi bir oyuncu olmak için gelişmeye devam etmeliyim.” açıklamalarında bulunmuştu.