Cengiz Ünder
1 numaralı cips markesı

Cengiz Ünder Napoli’de

Dünyanın 1 numaralı cips markası Ruffles farkındalık projeleri ile de adından söz ettiriyor. Son olarak Ruffles kadın futboluna katkı sağlamak ve futbol aracılığı ile kadınlara destek için bir proje geliştirdi. Ruffles bu proje ile 1000’i aşkın kadına ulaşmayı hedefledi ve bu konuda da en büyük destekçisi Cengiz Ünder oldu.

Ruffles’ın marka yüzü olan Serie A ekibi Roma futbolcusu Cengiz Ünder kadınlara destek veren bu projede yer aldı. Cengiz Ünder Ruffles reklamlarında oynuyor.

‘’Örnek Alınacak Bir Proje’’

Cengiz Ünder Ruffles aracılığı ile böyle bir projede yer almaktan mutlu olduğunu dile getirdi. 22 yaşındaki futbolcu kadınların ve genç kızların güçlendirilmesi için Ruffles’ın böyle bir katkı sağlamasının örnek alınacak bir proje olduğunu söyledi. Cengiz Ünder genç kızların ve kadınların futbolda yer almasının dünyada futbolun gelişimi için önemli ve öncelikli olduğunu belirtti. Romalı futbolcu gelişen ve başarılı bir futbol süreci için bu tip projelerin artması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Ruffles’ın kadın futboluna yönelik projesinde geliştirici atölyeler ve futbol tekniklerinin öğretildiği etkinlikler yer alacak.

Güncel Yazılar