Cengiz Ünder
İtalya

Fenerbahçe’ye Serie A’dan Transfer Geliyor

Futbolcumuz Cengiz Ünder İtalya Serie A takımı Roma’da forma giyiyor. Roma takımı Cengiz Ünder’i satacağını açıklamıştı ve Avrupa Kulüplerinden 22 yaşındaki futbolcuyu almak isteyenler olmuştu. Napoli ile anlaşma arifesinde olan Cengiz Ünder Napoli’ye transfer olursa Serie A’da kalacak. Cengiz Ünder’in takım arkadaşı olan sol kanatta oynayan Diego Perotti ise Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunuyor.

Fenerbahçe takımı Diego Perotti’yi transfer etmek istiyor. 32 yaşında olan Arjantinli futbolcunun Fenerbahçe ile anlaştığı ve transferin bitmek üzere olduğu iddia ediliyor. Perotti’nin Roma takımı ile sözleşmesi devam ediyor ve sözleşmesinin bitimine 1 sene daha var. Arjantinli futbolcunun sözleşmesinin bitimine 1 sene olduğu için Roma takımından transferi için izin istediği de iddialar arasında bulunuyor.

Arjantin Milli Takımı Oyuncusu

Diego Perotti futbola Sevilla’da başladı ve Boca Juniors ve Genoa takımlarında oynadı. 2019 yılında Roma’ya transfer olan Perotti, Arjantin Milli takım formasını da 5 kez giydi. Roma takımı forması ile Perotti Serie A maçlarında 14 maçta, Avrupa Ligi maçlarında 4 maçta, İtalya Kupası’nda da 1 maçta oynadı.  Perotti’nin bu maçlarda 4 golü bulunuyor.

Güncel Yazılar