Cengiz Ünder

Cengiz Ünderli Marsilya Troyes Deplasmanında

Milli futbolcumuz Cengiz Ünder uzun bir süredir Marsilya forması ile kariyerini ilerletiyor. Başarılı performanslar sergileyen Cengiz Ünder takımı ile beraber yarın akşam, 27 Şubat Pazar akşamı saat 19.05’te Troyes deplasmanına çıkacak.

Fransa Ligue 1’de mücadele eden Marsilya 46 puanla ikinci sırada yer alıyor. Lider takım 59 puanla PSG. Rakibini geçmek için biraz daha mücadele etmesi ve maç kazanması gereken Marsilya Troyes maçını mutlak bir şekilde yenmek istiyor.

Cengiz Marsilya ile Beraber Yıldızlaştı

Milli futbolcumuz Cengiz Ünder doğru kariyer adımları ile oldukça başarılı bir şekilde genç yaşında mücadele ediyor. Marsilya’da daha da yıldızı parlayan Cengiz Ünder takımı ile beraber Fransa Ligue 1’de sonuna kadar mücadele ediyor.

46 puanla 2. Sırada yer alan Marsilya lider takım ile arasına 13 puan fark koydu. Aşılmayacak bir puan farkı değil. PSG 59 puanda lider ve onun en yakın takipçisi de Marsilya. Son 5 maçında Marsilya 2 mağlubiyet yaşadı ve 3 galibiyet elde etti.

Lider takım PSG ise son 5 maçta sadece 1 mağlubiyet elde etti. Galibiyet sayısını daha da arttırmak isteyen Marsilya için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. 46 olan puanını 49 yapmak isteyen Marsilya rakibi Troyes’e izin vermeyi düşünmüyor.

Genç yıldız Cengiz Ünder maça dahil olduğu her an sonuna kadar mücadele ruhu ile sahaya çıkıyor. Son dakikaya kadar sonuna kadar terleyen ve takımı için en iyi hamleleri yapmaya çalışan Cengiz Ünder tam bir ekip oyuncusu.

Marsilya Troyes Deplasmanında

Ligin ikinci sırasında yer alan Marsilya 46 puanla haftaya başladı ve Troyes deplasmanından 49 puan olarak dönmek istiyor. Rakibi ve ev sahibi takım Troyes ise Fransa Ligue 1’de 21 puanla 17. Sırada yer alıyor.

Tehlike bölgesine yakın olan Troyes’ın kazanmaktan başka bir çaresi yok. Maç yarın akşam, 27 Şubat Pazar saat 19.05’te oynanacak. Deplasman yolcusu olan Cengiz Ünder ve takımı Marsilya’ya başarılar!