Cengiz Ünder
Ersun Yanal

Fenerbahçe’ye Serie A’dan Transfer

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal ile ligin ikinci yarısında yollarını ayırmıştı. 2020-2021 futbol sezonu için teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe İtalya Serie A’dan da futbolcu transferi görüşmelerine başladı. Milli futbolcumuz Cengiz Ünder’in de forma giydiği Roma takımından Arjantinli futbolcu Diego Perotti’yi Fenerbahçe transfer etmek istiyor. Cengiz Ünder’in takım arkadaşının Fenerbahçe’ye transferi için sarı lacivertli kulüp görüşmelere başladı.

Teklif Yapıldı

Fenerbahçe bu yıl Roma ile sözleşmesi biten Diego Perotti’nin menajeri ile transfer şartlarını görüştüğü iddia edildi. 31 yaşındaki Arjantinli futbolcunun Fenerbahçe’ye transferi konusunu menajeri ile görüştüğü haberler arasında yer alıyor. Daha önce Sevilla ve Genoa’da forma giyen Diego Perotti Arjantin Milli Takımı’nda da forma giydi. Roma forması ile 21 maça çıkan Arjantinli futbolcu 4 gol attı.

Fenerbahçe’nin Diego Perotti’ye transfer için resmi olarak bir teklifte bulunduğu da iddia edildi. Alınan haberler göre Fenerbahçe’nin kısa bir zaman sonra Diego Perotti ile sözleşme imzalayacağı ve futbolcuyu renklerine bağlayacağı yönünde oldu. Fenerbahçe’nin transfer ücreti olarak teklifinin ne olduğu konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Güncel Yazılar