Cengiz Ünder
Serie A

Milan’dan Ayrılık

İtalya Serie A takımı Milan’da forma giyen Hakan Çalhanoğlu’nun Milan’dan ayrılacağı iddia ediliyordu. 2017 yılı temmuz ayında Milan formasını giymeye başlayan başarılı Türk futbolcunun menajeri açıklama yaptı. 26 yaşındaki futbolcunun menajeri Gordon Stipic Hakan Çalhanoğlu’nun yeni sezonda Şampiyonlar Ligi takımı olan bir kulüpte forma giymek istediğini belirtti.  

Gordon Stipic başarılı futbolcunun Milan ile sözleşmesinin 2021 yılında biteceğini Hakan Çalhanoğlu’nun hedeflerinin büyük olduğunu ve ona göre hareket ettiğini ifade etti. Hakan Çalhanoğlu’nun başarıya odaklanan ve hedeflerine ulaşmak için çalışan bir futbolcu olduğunu söyleyen menajer pandemi sebebiyle verilen ara sonrası formunda futbola döndüğünü de söyledi.

‘’Hedefleri Var’’

Gordon Stipic Türk futbolcunun Milan ile bir sorunu olmadığını ve Milan’da mutlu olduğuna da dikkat çekti. Hakan Çalhanoğlu’nun menajeri genç futbolcunun Milan gibi efsane bir kulüpte 10 numaralı forma giydiği için kendini şanslı hissettiğini de sözlerine ekledi.  Milan’da takım arkadaşlarının ve kulüp yöneticilerinin Hakan Çalhanoğlu’na destek olduğunu da belirten menajer başarılı futbolcunun hedeflerini gerçekleştirmek için bu kararı verdiğini anlattı.