Cengiz Ünder
Serie a

Cengiz Ünder’den Tebrik

İtalya Serie A takımı Roma’da forma giyen Cengiz Ünder’in Napoli’ye transferi gündemdeydi. Roma teknik direktörü Fonseca’nın forma şansı vermediği Cengiz Ünder Roma’nın satacağı futbolcular listesinde ilk sırada bulunuyor. Napoli’nin Cengiz Ünder’i yeni sezonda kadrosuna dahil etmek istiyor. Napoli kulübü Cengiz Ünder transferi ile ilgili olarak görüşmeleri yaparken bu transfere kesin gözüyle bakılıyordu.

Napoli Roma kulübü ile 22 yaşındaki futbolcunun transferi konusunda anlaşma sağlandığı iddia edildi. Cengiz Ünder’in imzasına kalan transfer olayı olamadı. Napoli kulübünün Roma ile anlaşmasının ardından Cengiz Ünder ile olan görüşmede sorun çıktı. Cengiz Ünder ile Napoli yıllık ücret konusunda anlaşma sağlayamadı. İkinci görüşmenin yapılma konusu da şu anda belli değil.

Avrupa Kulüpleri de İstiyor

Napoli dışında Cengiz Ünder’i Avrupa kulüpleri de transfer etmek istiyor. Premier Ligi takımı Everton ile Tottenham da başarılı futbolcuyu yeni sezonda kadrosuna dahil etmek istiyor. Bundesliga takımı Bayern Münih de Cengiz Ünder’i takip eden ve futbolcuyu transfer listesinde bulunduran takımlar arasında bulunuyor. Napoli ile anlaşma sağlayamayan Cengiz Ünder’in hangi takıma transfer olacağı merak ediliyor.

Güncel Yazılar