Cengiz Ünder

Francesco Totti’nin Kedi ile Sınavı

Milli futbolcumuz Cengiz Ünder’in takımı Roma kulübünün efsane futbolcusu Franceso Totti’den ilginç bir itiraf geldi. Covid 19 ile mücadele eden ve her gün yüzlerce can kaybı yaşanan İtalya’da Serie A’nın eski futbolcusu olan Totti geçmişte eşi ile kedi yüzünden boşanma aşamasına geldiğini anlattı.

Eşi Ilary Blasi’nin bir kedisi olduğunu ve kedinin adının Donna Paola olduğunu söyleyen Totti Donna Paola sebebiyle kötü günler geçirdiğini anlatarak İtalya halkının biraz da olsa covid 19 gündeminden uzaklaşmasına yardım etti.

‘’Evliliğim Sarsıldı’’

Francesco Totti tüysüz bir kedi olan Donna Paola’nın peşinden ayrılmadığını gece yatarken de yataktan çıkmadığını söyleyerek bu sebeple evliliğinin sarsıldığını ifade etti. Totti kedinin evden gitmesi konusunda eşiyle tartıştığını ama eşinin kediden ayrılamadığını ve Donna Paola’nın evde kalmaya devam ettiğini söyledi. Günlerce eşi ile kedinin evden gitmemesi sebebiyle konuşmayan Totti sorunun sonunda çözüldüğünü ve evliliğinin de kurtulduğunu belirtti.

Francesco Totti kediyi sevmeye başladığını ve Donna Paola’ya âşık olduğunu söyleyerek bu sorunun çözümünü böyle bulduğunu ve şu anda eşi ve kedi ile mutlu olduğunu sözlerine ekledi.