Cengiz Ünder
UEFA

Roma Gent Deplasmanında

İtalya’da Cengiz Ünder’in takımı Roma UEFA Avrupa Ligi 32 tur maçında 27 Şubat Perşembe günü (bugün) Belçika temsilcisi Gent ile karşılaşacak. Geçen hafta 20 Şubat Perşembe günü ilk maç 1-0 kazanan Roma bu ikinci avantajlı olarak çıkıyor. Roma bugünkü maçı Belçika’da deplasmanda oynayacak ve Roma’nın tek hedefi Gent’i bugünkü maçta yenmek olacak.

Hafta sonu İtalya Serie A maçında Lecce’yi 4-0 yenen Roma bu galibiyetin moral ve motivasyonu ile Gent maçına çıkacak. Cengiz Ünder’in ise Gent maçında ilk 11’de sahada olma ihtimali merak konusu oldu. Roma’nın 4-0 kazandığı Lecce maçında Roma’nın ilk golünü atan Cengiz Ünder Gent maçında sahada mücadele edebilir.

Roma Kulübünün Satışı

Roma kulübü bugünlerde satış işleri ile de gündemdeki yerini koruyor. Roma kulübünün Friedkin Group’a satışı ile ilgili görüşmelerin yapıldığı ve yakın zamanda satış işleminin tamamlanacağı biliniyor. Roma kulübünün satışında taraflarda bir sorun olmadığı ve 1-2 gün içinde Roma kulübünün Friedkin Group’a satışının olacağı alınan bilgiler arasındadır. Roma’nın satışındaki rakamın da 750 milyon dolar olacağı iddialar arasında bulunuyor.