Cengiz Ünder
Cengiz Ünder

Roma’dan Cengiz Ünder Paylaşımı

Roma’da oynayan futbolcumuz Cengiz Ünder son aylarda Roma’dan satışı ile gündeme gelmişti. Roma’ya transfer olduğu zamandan itibaren sakatlık dönemleri ve şansız dönemler geçiren Cengiz Ünder’in Roma formasını giyme fırsatı pek bulamamıştı. Cengiz Ünder’in yaşadığı sakatlığın yanında Roma teknik direktörü Paulo Fonseca’nın da Cengiz Ünder’le yıldızı pek barışmamıştı. Roma’nın son hafta maçlarında yine başarılı bir performans sergileyen Cengiz Ünder’in Lecce maçındaki golü de çok konuşulmuştu.

Roma takımı sosyal medya hesabından iki futbolcusunun anime karakterli görüntülerini taraftarları ile paylaştı. Roma’nın Ermeni futbolcusu Henrik Mkrtchyan ile futbolcumuz Cengiz Ünder’in anime karakterlerine bürünmüş halde sahada rakip sahaya beraber gol attıkları görüntünün paylaşılması Roma taraftarlarının beğenisini sapladı ve paylaşım milyonlarca beğeni aldı.

Roma’nın Cengiz Ünder Kararı Ne Olacak

Cengiz Ünder’i yaz sezonu satmayı planlayan ve bunu açıklayan Roma takımı 1 ay önce yaptığı yeni açıklamayla yaz sezonunu beklemeden Cengiz Ünder’i satmaya hazır olduklarını söylemişlerdi. Cengiz Ünder’in Lecce maçındaki başarılı performansından sonra Roma takımının Cengiz Üner’le ilgili kararının ne olacağı merak ediliyor. Cengiz Ünder’e forma fırsatı verildiğinde Cengiz Ünder’in başarılı bir performans sergileneceği görülebiliyor.