Cengiz Ünder
Roma

Cengiz Ünder, Messi ve Pogba’dan Ruffles Reklamı

İtalya Serie A Ligi Roma takımında oynayan Cengiz Ünder Ruffles ‘ın reklam filminde rol aldı. UEFA Şampiyonlar Ligi sponsoru olan Ruffles reklamında Lionel Messi ve Paul Pogba ile oynayan Cengiz Ünder’in reklam filmi sosyal medyada bugün paylaşılmaya başlandı. Televizyonlarda da gösterilmeye başlayan Ruffles’ın reklamı renkli görüntüleri ve üç önemli futbolcunun oynamasıyla şimdiden seyredilme rekoru kırdı.

Reklam filmi büyük bir stadyumda geçiyor. Reklam filminin en can alıcı ve en güzel sahnesi son sahnesi oluyor. Reklam filminin sonunda futbolcumuz Cengiz Ünder zeybek müziği eşliğinde zeybek oynuyor. Ruffles reklamında Türkiye ile özdeşleşmiş zeybeği Cengiz Ünder’in oynaması reklam filminin en güzel sahnesiydi.

Cengiz Ünder’in Transferi

Roma takımının Cengiz Ünder’in satışı ve transferi ile ilgili olarak son dönemde bir açıklama yapmaması Roma’nın kulüp olarak satışına bağlanıyor. 2019 yılı sonunda Cengiz Ünder’i satacağını açıklayan Roma kulübü daha sonra Cengiz Ünder’in satışını rafa kaldırmıştı. 1 ay önce tekrar genç futbolcunun satışını gündeme getiren Roma’nın bu süreçte kulüp olarak kendisinin de satışı gündemdeydi. Cengiz Ünder’in satışı için şu anda bir gelişme bulunmuyor.