Cengiz Ünder
2019-2020 futbol

Ronaldo Tatilde

İtalya Serie A’nın 2019-2020 futbol sezonu şampiyonu Juventus oldu. Juventus takımının şampiyon olması ile sevinen taraftarlar Şampiyonlar Ligi’nde elenmeleri ile hayal kırıklığına uğradılar. Serie A şampiyonu Şampiyonlar Ligi son 16 maçında Lyon’a elendiler. Şampiyon olmanın sevincini ve Şampiyonlar Liginde elenmenin üzüntüsü bir arada yaşandı. Juventus Kulübü Şampiyonlar Ligi hayal kırıklığından sonra teknik direktör Sarri ile yollarını ayırmıştı.

Juventus’un başarılı futbolcusu Ronaldo ise Serie A’nın sona ermesiyle tatile çıktı. Şampiyonlar Liginde elenmenin üzüntüsünü de unutan Ronaldo sevgilisi ve çocukları ile teknede tatilin keyfini çıkarıyor. Ronaldo, sevgilisi ve çocukları ile İtalya açıklarında 7 milyon dolar değerindeki yatı ile tatil yapıyor. Ronaldo’nun yatı dünyanın en pahalı yatları arasında da yer alıyor. Ronaldo ve sevgilisi yat tatilinin fotoğraflarının sosyal medya hesabından paylaşıyor.

En Pahalı Otomobil

Ronaldo’nun yatının dünyanın en pahalı yatları arasında yer almasının yanında Ronaldo’nun aldığı otomobil de dünyanın en pahalı otomobiliydi. Ronaldo’nun yeni aldığı otomobili 9,5 milyon Euro değeri olan Bugatti Centodieci’ydi. Bu otomobil bu değeri ile dünyanın en pahalı otomobiliydi.

Güncel Yazılar