Cengiz Ünder
Serie A

Serie A’da Hakan Çalhanoğlu Rüzgarı

İtalya Serie A takımı Milan’da forma giyen Türk futbolcu Hakan Çalhanoğlu da lig maçlarına hazırlıklarını sürdürüyor. Corona virüsü sebebiyle durdurulan Serie A maçlarının haziran ayının ikinci haftası başlaması planlanıyor. Bu süreçte futbol kulüpleri de antrenmanlarına başladılar. Milan’da oynayan futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu da başlayacak maçlar ve kendisi ile ilgili merak edilen konular hakkında açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından Galatasaray ile ilgili paylaşımı beğenen Hakan Çalhanoğlu çocukluğundan beri Galatasaraylı olduğunu ve bunu saklamadığını da söyledi. Bir gün sarı kırmızılı formayı giymek istediğini de sözlerine ekledi.

‘’Psikolojik Olarak Kötü Etkilendik’’

Hakan Çalhanoğlu pandemi sonrası antrenmanlara başlamadan takımda covid 19 testi yapıldığını ve test sonuçlarının negatif çıktığını açıkladı. Milanlı futbolcu corona virüsünün İtalya ve dünyada yaşattıklarının takım arkadaşları ve kendisini psikolojik olarak kötü etkilediğini de anlattı. Hakan Çalhanoğlu karantina günlerini ailesiyle geçirdiğini ve kızı ile ilgilendiğini söyleyerek böylece çocuk bakmanın zorluğunun farkına vardığını da ifade etti. 26 yaşındaki futbolcu Milan’da mutlu olduğunu ve Milan forması ile Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmeyi hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar