Cengiz Ünder
Cengiz Ünder Transfer

Cengiz Ünder Parlayan Yıldız

Roma takımında 2 hafta öncesine kadar Cengiz Ünder transfer görüşmelerinin odağı konumundaydı. Roma takımının satmayı düşündüğü ve birkaç kulüp ile görüşmelerin de yapıldığı Cengiz Ünder şu anda Roma takımının yıldızı oldu.

Sakatlığı sebebiyle bir dönem Roma’da forma giyemeyen Cengiz Ünder Roma’nın gözden çıkardığı bir futbolcuydu. Şimdi tam tersi bir durum söz konusu ve Cengiz Ünder Roma’nın son dört maçında ilk 11 de sahaya çıkıyor. İlk 11’de sahaya çıkan golcü futbolcu bu 4 maçta bir de gol atarak kendisine güvenenlerin güvenini boşa çıkarmadı. Cengiz Ünder’in Roma’da kalmasına bir etken de Zaniolo’nun sakatlığı oldu. Zaniolo’nun sakatlığı ile Roma’da Zaniolo’nun boşalan yerini Cengiz Ünder’in dolduracağı düşünüldü ve Cengiz Ünder de bunu başardı.

Roma Transfer Görüşmelerini Kabul Etmiyor

Cengiz Ünder transfer görüşmeleri konusunda Roma’ya gelen teklif ve görüşme taleplerini Roma’nın geri çevirdiği açıklandı. Cengiz Ünder’i satmak istediği dönemde Roma Milan, Bayern Münih gibi takımlarla görüşmüş ve golcü futbolcu için ortalama 35 milyon Euro gibi bir bedel istenmişti. Roma şimdi Cengiz Ünder ile ilgili hiçbir bedeli kabul etmiyor ve transfer görüşmelerini de kabul etmiyor.