Cengiz Ünder
Serie A

Juventus’da İlk Transfer

İtalya Serie A 2019-2020 futbol sezonunu Juventus şampiyon olarak tamamladı. Juventus takımı Şampiyonlar Ligi’nden elenerek taraftarlarını ve futbolseverleri hayal kırıklığına uğrattı. Juventus kulübü yönetimi bu yenilginin ardından teknik direktör değişikliği yaptı. Takımın yeni teknik direktörü Andrea Pirlo Juventus’un ve dünya futbolunun yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo ile ilgili yeni kararlar alma düşüncesinde bulunuyor.

Andrea Pirlo takımda satılmama özelliği bulunan Ronaldo’nun bu özelliğinin kaldırılmasını istedi. Ronaldo’nun bu istek karşısındaki tepkisi merak edilirken Portekizli futbolcu futbol dışındaki sektörlere yöneldi. Ronaldo Manchester City’de 30 milyon Euro değerinde bir otel açma hazırlığı yapıyor.

Zincir Otel Yapacak

Ronaldo’nun hazırlığını yaptığı otelin 11 katlı olacağı belirtildi. Otel 4 yıldız sahibi bir otel olarak planlanıyor ve çatı katında bir bar olacak. Otelin çatı katındaki bar Manchester’ın ünlü parkı Piccadilly Gardens manzarasına bakacak. Ronaldo otelin 151 yataklı olmasını planlıyor ve otelin inşaatının başlaması için gerekli işlemlere başlayacak. Juventuslu futbolcu otele CR7 Pestana ismini verecek ve otelin 2023 yılında açılması planlanıyor.

Ronaldo Manchester City’de oteli açtıktan sonra zincir otele dönüştürmeyi planlıyor.

Güncel Yazılar