Cengiz Ünder
19 Eylül 2020

Leicester City Taraftarlarına Merhaba

İtalya Serie A’nın 19 Eylül 2020 Cumartesi günü başlaması planlanıyor. İtalya liginin başlamasına az bir zaman kala Serie A takımları hazırlık maçlarına başladılar. Cengiz Ünder’in takımı Roma ile Cagliari takımı 12 Eylül Cumartesi günü hazırlık maçı yaptı ve maç 2-2 berabere sona erdi. Roma’nın satacağını açıkladığı Cengiz Ünder’i Cagliari’nin de transfer etmek için görüşmeler yaptığı iddia ediliyor.

2-2 berabere biten karşılaşmada Roma’nın bir golünü de Cengiz Ünder attı.

Maçın Golleri

Karşılaşmada ilk gol 38. Dakikada Cagliari’den geldi ve Marko Rog’un attığı gol ile Cagliari 1-0 öne geçti. Maçın 43. Dakikasında Cagliari, Sebastian Walukiewicz’in golü ile skoru 2-0 yaptı. Maçın ilk yarısı Cagliari2nin 2-0 galibiyeti ile sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında 59. Dakikada Cengiz Ünder’in attığı gol Roma’nın skoru 2-1 yapmasını sağladı. Cengiz Ünder’in golünden 2 dakika sonra Roma takımı beraberliği yakaladı. 61. Dakikada Henrih Mhitaryan Roma takıma beraberliği getiren golü attı. Henrih Mhitaryan’ın golü maçın skorunu da belirleyen gol oldu ve karşılaşma 2-2 berabere bitti.  

Güncel Yazılar