Cengiz Ünder
Serie A

Mirsad Türkcan’dan Açıklamalar

Cengiz Ünder’in Serie A liginden ayrılmayıp Napoli’ye transfer olacağı haberlerinin ardından futbolcunun menajeri açıklama yaptı. Roma’nın 2019 yılından itibaren satışını gündeme getirdiği Cengiz Ünder birçok Avrupa kulübünün istediği bir futbolcuydu. Milan ve Juventus dışında Premier Ligi ve Bundesliga takımları da 22 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna dahil etmek istiyordu.

Cengiz Ünder’in menajeri Mirsad Türkcan da futbolcunun transferi ile ilgili olarak Cengiz Ünder’i sadece Napoli’nin istemediğine dikkat çekti. Mirsad Türkcan Napoli ile transferde gelinen noktanın ileri bir nokta olduğunu ama daha sonuçlanmadığını da söyledi. Cengiz Ünder’in menajeri Avrupa’nın dev kulüplerinin de Cengiz Ünder’i transfer etmek için görüşmeler yaptığını belirterek etik olarak bu kulüplerin ismini veremeyeceğini açıkladı.

‘’Roma’ya Katkı Sağlamak İstiyor’’

Mirsad Türkcan Napoli ile sözleşme imzalanmadığına da dikkat çekerek kesin bir bilgi veremeyeceğini de ifade etti. Futbolcunun menajeri Cengiz Ünder’in şimdi tek düşüncesinin Roma forması ile Roma’ya en büyük faydayı sağlamak olduğunu anlattı.Mirsad Türkcan Roma’nın kalan 10 maçında Cengiz Ünder’in elinden gelein en iyisini Roma için yapacağını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar