Cengiz Ünder
2017 yılı

Napoli Sırbistan Maçını Bekliyor

Roma takımına 2017 yılı temmuz ayında transfer olan Cengiz Ünder’in transferi gündemdeki yerini koruyor. 2019 yılının son aylarında Cengiz Ünder’i satmayı planlayan Roma sezon sonunda satacağı 3 futbolcusunu açıklamış ve ilk sırada Cengiz Ünder yer almıştı. Premier Ligi takımları Tottenham ve Everton ile Milan Cengiz Ünder’i almak istiyorlardı. Son olarak Serie A takımı Napoli2nin 22 yaşındaki futbolcuyu transfer etmek istediği gündeme geldi.

Napoli takımından ayrılan Jose Callejon’dan oluşan boşluğu Cengiz Ünder ile doldurmak istediği belirtilmişti. Napoli takımı ile Roma takımı arasında Cengiz Ünder transferi ile ilgili takas alternatifi de olabilirdi. Roma takımının Napoli’den transfer etmek istediği Arkadiusz Milik karşılığı Napoli’ye Cengiz Ünder’in transfer edilebileceği gelen haberler arasında bulunuyor. Napoli Kulübü Başkanı Aurelio De Laurentis’in Cengiz Ünder transferini tamamlamak için harekete geçtiği ve Türkiye-Sırbistan maçını beklediği iddia ediliyor.

Özel Uçak ile Aldıracak

Türkiye A Milli takımında bulunan Cengiz Ünder’in Sırbistan maçında sahaya çıkması ve maç bitiminden sonra De Laurentis ile görüşmeye gideceği düşünülüyor. De Laurentis’in Cengiz Ünder’i Sırbistan maçı sonrası özel uçağı ile Capri Adası’ndaki evine getirteceği ve transferi burada bitireceği iddia ediliyor.

Güncel Yazılar