Cengiz Ünder
Serie A

Altınordu Cengiz Ünder’e Odaklandı

İtalya Serie A takımları arasında yer alan Roma futbol takımının formasını giyen Cengiz Ünder transfer döneminin gözdesi olmaya devam ediyor. Yetenekli futbolcuya en son talip olan takımın ise Atalanta olduğu ifade ediliyor. İtalya Serie A liginin etkili takımları arasında yer alan Atalanta’nın yetenekli futbolcuya 15 Milyon Euro teklif ettiği konuşuluyor.

Roma takımına hem 15 Milyon Euro hem de bir futbolcu teklif eden Atalanta takımının Cengiz Ünder transferinde oldukça iddialı olduğu ifade ediliyor. Bu kapsamda Roma ile görüşmeler yapan Seria A takımının bu transferi gerçekleştirmek amacıyla kesenin ağzını açtığı ifade ediliyor.

15 Milyon Euro Teklif Edildi

Roma takımının formasını giyen yetenekli oyuncu Cengiz Ünder transfer gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Roma takımıyla görüşmelere devam eden Atalanta takımının yetenekli oyuncuya talip olduğu ifade ediliyor. 15 Milyon Euro teklifinde bulunan Atalanta’nın bir de futbolcu vermeyi önerdiği de ifade ediliyor.

Bergamo ekibinin Cengiz Ünder’i kadrosuna katmak için harekete geçtiği ifade ediliyor. Bu kapsamda Roma takımıyla görüşmelerde bulunan Atalanta’nın transferin gerçekleştirmek için etkili bir sürecin içerisinde yer aldığı ifade ediliyor.

Güncel Yazılar