Cengiz Ünder
Juventus

Ronaldo’nun Futbolcu Oğlu

İtalya Serie A’nın lider takımı Juventus futbolcusu Cristiano Ronaldo karantina günlerinde oğluyla vakit geçiriyor. Covid 19’un ilk başladığı dönemlerde Ronaldo ülkesi Portekiz’de çocukları ve sevgilisi ile virüsten korunuyordu. Corona virüsünün en çok etkilediği ve en çok ölüme neden olduğu ülkelerden biri olan İtalya’da Serie A maçları da ertelenmişti.

Son haftalarda İtalya’da virüsün yatay seyirde ilerlemesi ile ülkede normalleşme adımları da atılmaya başlandı. Normalleşme adımlarının futbol ayağında ise Serie A takımlarının antrenmanlara başlama kararı aldı. Ronaldo da sevgilisi ve çocukları ile Portekiz’den Torino’ya döndü. Ronaldo evde antrenman ve top çalışmaları yaparken oğluyla da vakit geçiriyor. Juventuslu yıldız futbolcunun kendisine çok benzeyen oğluyla bahçede düzenleme çalışmaları yaparken oğlu futbol hünerlerini de sergiledi.

Oğlu da Juventus’ta Oynuyor

Ronaldo oğlu ile geçirdiği zamanı ve oğlunun futbol becerilerini sosyal medya hesabından paylaştı. Yıldız futbolcunun oğlunun futbol yeteneğinin babasından geldiği de anlaşılmış oldu. Ronaldo’nun oğlu Cristiano JR aynı zamanda Juventus’un alt yapı takımında da forma giyiyor ve ileri yıllarda babası gibi yıldız bir futbolcu olmaya aday gibi görünüyor.

Güncel Yazılar