Cengiz Ünder
İtalya

Ronaldo Stadyumda Antrenman Yaptı

Corona virüsü Avrupa’da İtalya başta olmak üzere birçok ülkede ve Amerika, Avustralya’da ciddi can kayıplarına sebep oldu. İtalya’nın corona virüsünün yayılmasının engellenmesi kapsamında aldığı ilk önlemlerden bir de Serie A maçları başta olmak üzere bütün maçları ertelemek oldu. Serie A’da maçların ertelenmesi ile Serie A futbolcularında da corona virüsü tespit edilmişti. Ligin lider takımı Juventus’da da 4 futbolcuda covid 19 testi pozitif çıktı.

Serie A ve diğer liglerdeki futbolcular corona virüsüne yakalanmasa bile kendilerini karantinaya aldılar ve evden dışarı çıkmayarak izole bir yaşama geçtiler. İtalya’da virüsü ortaya çıkıp hızla yayılmasının ardından bütün ülke karantinaya alındı. Juventus’un Portekizli efsane futbolcusu Cristiano Ronaldo da karantinada evinde antrenmanlarına devam ediyordu. Ronaldo’nun cuma günü antrenman yapmak için stadyumu tercih etmesi ise tepkilere sebep oldu.

Antrenman Arkadaşı Sevgilisi

Juventuslu Ronaldo’nun covid-19 virüsü sebebiyle evden çıkılmaması gereken şu dönemde evden çıkarak Madeira Stadyumunda antrenman yapması karantina kurallarına uymadığı gerekçesi ile tepkilere neden oldu.

Ronaldo’nun evdeki antrenmanlarında ise kendisine sıklıkla kız arkadaşı eşlik ediyor ve Ronaldo antrenman partnerim dediği kız arkadaşı ile olan antrenman fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.