Cengiz Ünder
Serie A

Cengiz Ünder’den 23 Nisan Hediyesi

İtalya Serie A kulübü Roma’da forma giyen milli futbolcumuz Cengiz Ünder bugün ülkece kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda anlamlı hediyeleri ile farkındalık yarattı. Corona virüsü sebebiyle Roma’da evinde bulunan Cengiz Ünder 100 okula 11’er adet futbol topu hediye ederek bu anlamlı günü kutlayacağını açıkladı.

Cengiz Ünder sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Cengiz Ünder ilk ders zilinin çaldığı gün 100 okula 11 futbol topu hediye edeceğinin müjdesini vererek geleceğimizin bekçisinin çocuklar olduğunu da belirtti. Milli futbolcumuz mesajın sonunda 23 Nisan 1920’de açılan TBMM’nin 100. Yılını da kutladı.

Cengiz Ünder’in Yeni Takımı Neresi

Cengiz Ünder Roma kulübünde bu sezon çok forma giyme şansı bulamadı ve Roma kulübü ile yollarını ayırma noktasına geldi. Covid 19 sebebiyle futbol kulüplerinin yaşadığı ekonomik sıkıntıları yaşayan Roma kulübü Cengiz Ünder’i satmaya karar vermişti. Başarılı futbolcuyu ise İtalya kulüpleri Napoli ve Milan ile Premier Ligi takımlarından Everton ve Tottenham almak istiyor. Milli futbolcumuzun yeni takımının neresi olacağı ise merak ediliyor.