Cengiz Ünder
Serie A

Ronaldo’nun Anneler Günü Hediyesi

İtalya Serie A lider takımı Juventuslu futbolcu Cristiano Ronaldo küresel salgın covid 19’dan korunmak için Madeira’da ailesiyle beraber karantinada bulunuyor. Ronaldo 10 Mayıs’ta kutlanacak olan Anneler günü için annesine bir sürpriz yaptı ve erken bir anneler günü kutlaması yaptı. Ronaldo’nun annesi Dolores Aveiro sosya medya hesabından bir paylaşım yaptı ve bu paylaşımında oğlunun kendisine aldığı Anneler Günü Hediyesini paylaştı.

Dolores Aveiro’nun lüks bir araba önünde çekilmiş fotoğrafını paylaşması üzerine Ronaldo’nun annesine hediye olarak lüks bir otomobil aldığı ortaya çıktı. Portekizli futbolcunun annesine aldığı bu pahalı hediyenin değerinin 100 bin Euro olduğu öğrenildi. 65 yaşındaki Dolores Aveiro ise sosyal medya paylaşımında hediye arabasının önünde bir fotoğrafını yayınlayarak hediye için teşekkür ederek tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Annesi Sağlığına Kavuştu

Ronaldo’nun annesi 3 Mart tarihinde kısmi felç geçirmiş ve hastanede tedavisi yapıldıktan sonra sağlığına kavuşmuştu. Serie A’nın başlama zamanı belli olmamasına rağmen Ronaldo’nun önümüzdeki hafta İtalya’ya döneceği ve idmanlara başlayacağı tahmin ediliyor. Ronaldo karantinada sevgilisi ve çocukları ile corona virüsünden izole bir yaşam sürüyor.