Cengiz Ünder
Serie A

Roma’nın Moise Kean Düşüncesi

İtalya Serie A takımı Roma’da forma giyen milli futbolcumuz Cengiz Ünder’i kulübü 2019 yılının son günlerinde başlayan plan ile satmayı düşünüyordu. Cengiz Ünder’in satışı belli aralıklarla rafa kalksa da covid 19 küresel salgınının roma kulübü başta olmak üzere futbol kulüplerini mali yönden zor durumda bıraktığı için Roma geçen haftalarda cengiz Ünder’i satacağını tekrar duyurdu.

İngiltere Permler Ligi takımı Everton Cengiz Ünder’i kadrosuna dahil etmek için harekete geçti. Milli futbolcumuzun bonservis ücreti ile ilgili olarak Roma’dan bir açıklama henüz bulunmamakla beraber Roma’nın transfer için Everton’a takas teklif edeceği iddia edildi. Everton’da oynayan Moise Kean’i de Roma transfer etmek istiyor ve Cengiz Ünder ile Moise Kean’ı takas etmeyi düşünüyor.

Ama Evertonlı Moise Kean son günlerde partiler ve skandal özel hayatı ile gündeme geliyor.

Karantina Döneminde Skandal Partiler

Covid 19 sebebiyle evden çıkılmaması ve sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda sıklıkla uyarıların yapıldığı bu günlerde Moise Kean evinde parti veriyor ve bu parti ile ilgili hoş olmayan görüntüler sosyal medya hesabından paylaşılıyor. İkinci defa karantina kurallarını hiçe sayarak evinde parti veren Moise Kean takımı Everton tarafından sert bir şekilde uyarıldı ve kendinin kulüpteki geleceği ile ilgili tereddütleri olduğu da futbolcuya iletildi.

Özel hayatı ve uygunsuz partileri ile gündemde olan Moise Kean ile ilgili olarak Roma kulübünün son düşüncesi de merak ediliyor.